برگزاری مراسم عقد و عروسی در منزل تا اطلاع ثانوی در تنگستان ممنوع است

17 آبان 1399
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت : با توجه به احتمال بالای انتقال بیماری در تجمعات و بر اساس دستورالعمل ها و تصمیمات گرفته شده در ستاد کرونای شهرستان هر گونه مراسم عقد و عروسی که به صورت فراخوان باشد ممنوع است.

مهندس عادل مقدس تصریح کرد : هر روزه شاهد ابتلا یا فوت مردم بر اثر بیماری کرونا هستیم و در این بین مشاهده می شود که افرادی بدون توجه به این مهم اقدام به برگزاری مراسم عقد و عروسی وانجام تجمع در منزل می کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تاکید کرد : در برهه ای از زمان نیستیم که بخواهیم در برابر سهل انگاری افرادی که هیچگونه اعتنایی به سلامت مردم ندارند مماشات کنیم و بنا به دستور صریح و واضح قانون با به مخاطره اندازان سلامتی جامعه برخورد خواهیم کرد.

مهندس مقدس تصریح کرد : متاسفانه با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ، علاوه بر گسترش بیماری کرونا و مشاهده رنج و آلام مردم ، بسیاری از نخبگان پزشکی و پیراپزشکی کشور ، در راه صیانت از سلامت مردم به شهادت رسیده اند

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان افزود : اما همه این مسائل و مشکلات که بر اثر گسترش این بیماری در حال وقوع در کشور و شهرستان است ، موجب نشده که عده ای از خواب غفلت بیدار شوند و همراستا با جامعه حرکت کنند.

مهندس عادل مقدس خاطر نشان کرد : امروز باید تک تک افراد جامعه خود را مسئول مبارزه با این بیماری بدانند ، لذا از مردم درخواست داریم که هرگونه تخطی از قانون در این رابطه را ، در سریعترین زمان ممکن اطلاع رسانی کنند تا با اقدام به موقع در جهت کاهش افراد مبتلا به این بیماری گام برداریم.


کلمات کلیدی:
ممنوعیت.برگزاری.مراسم.عقد.عروسی     تنگستان     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     مهندس.عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >