رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
ارزش‌های اسلامی برای نهادینه شدن نیاز به تبیین صحیح در جامعه دارند

29 خرداد 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: برای اینکه ارزش‌های اسلامی را نهادینه کنیم نیاز به تبیین صحیح و روشنگری درست در این زمینه‌داریم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ماه زرافشون رفیعی در کمیته فرهنگی این شبکه گفت: امروز اگر از مسئله حجاب در جامعه صحبت می‌کنیم قبل از اینکه بخواهیم با نگاهی تند جامعه و اطرافمان را به انجام آن مکلف کنیم باید فواید حفظ حجاب را برای جامعه بازگو کنیم و این کار را تا جایی ادامه دهیم که شخص با باور خود آن را بپذیرد.

وی ادامه داد:متأسفانه در بره‌هایی از زمان نگاه آینده نگرانِ نسبت به مسائل فرهنگی نشد تا جایی که در بسیاری از مسائل فرهنگی با ولنگاری فرهنگی مواجه شدیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد:نباید در محیط‌های اداری دنبال مسائل جزی و کم‌اهمیت بود بلکه باید با دیدی باز آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی موجود در فضای اداری را شناسایی کرد و به‌صورت کاملاً اصولی و تخصصی آن را مرتفع نمود.

ماه زرافشون رفیعی تصریح کرد: آنچه به‌عنوان فرهنگ اسلامی برای زندگی فردی و اجتماعی، چه در گفتار و چه در رفتار به آن نیاز داریم در بیان وزندگی ائمه اطهار وجود دارد و چه نیکوست که راهی ممبتنی بر الگوهای رفتاری این بزرگواران برای خود ترسیم کنیم.

رفیعی تأکید کرد: گاهی ابتدایی‌ترین کارهای فرهنگی که شاید در نگاه دیگران کم‌اهمیت جلوه می‌کند می‌تواند تأثیر شگرف را در جامعه داشته باشد.


کلمات کلیدی:
رئیس.شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     ماه.زرافشون.رفیعی     ارزش.های.اسلامی     فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >