عیدانه مدافعان سلامت تنگستان در شب ولادت کریم اهل بیت/گزارش تصویری

8 فروردين 1403
مدافعان سلامت تنگستان به رسم هرساله در شب ولادت امام حسن (ع) ضمن شرکت در مراسم تلاوت قرآن در ضیافت افطار در شبکه بهداشت و درمان تنگستان گرد هم آمدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ماه زرافشون رفیعی در حاشیه گردهمایی مدافعان سلامت تنگستان گفت: معنویات موجب تقویت روحیه خدمت رسانی و خدمت صادقانه می شود.

وی ادامه داد: اگر به آنچه دین به ما توصیه کرده است به خوبی عمل شود همه کارها به صورت جهادگونه انجام خواهد شد و این رضایت عمومی را به همراه خواهد داشت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: امروز در جوار قرآن کریم هستیم و به این نوای آسمانی گوش می دهیم اما باید به خاطر داشته باشیم که آنچه مهم و حائز اهمیت است عمل کردن به ثوصیه های قرآن مخصوصا در تکریم ارباب رجوع است.

رفیعی تصریح کرد: ماه رمضان ماه خودسازی است و چه شایسته است که در شروع سال جدید با الهام از آموزه های ارزشمند این ماه با خود عهد ببندیم که بهتر و شایسته تر در راه خدمت به مردم تلاش کنیم.

مدافعان سلامت تنگستان پس از تلاوت قرآن در مصلا نماز جمعه شهر اهرم، نماز خود را در شبکه بهداشت و درمان تنگستان به‌جا آوردند و در ضیافت افطار در کنار هم نشستند و عهد بستند که همانند گذشته خدمت گذارانی صدیق برای مردم ایران باشند.

 

 

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید   

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >