مدافعان سلامت تنگستان تقدیر شدند/گزارش تصویری

13 اسفند 1402
به پاس تلاش های شبانه روزی پرسنل محیطی شبکه بهداشت و درمان تنگستان در طرح ملی غربالگری دیابت و فشارخون بالا این مدافعان سلامت تقدیر شدند

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ماه زرافشون رفیعی در همایش مدافعان سلامت که در سالن ارشاد اهرم برگزار شد بیان داشت:پرسنل شبکه بهداشت و درمان تنگستان همانند گذشته ثابت کردند در مسیر سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

وی ادامه داد: قدم به قدم تلاش شما را کوچه پس کوچه های این دیار گواه هستند و شاهدت می دهند که چگونه خانه به خانه و کوی به کوی را با پای پیاده پیمودید تا با حاضر شدن در کنار مردم از سلامت آنان اطمینان حاصل کنید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: این خدمت صادقانه را هیچ قلمی نمی تواند توصیف کند و هیچ نقاشی نمی تواند  آنچنان که باید و در خور تجلیل باشد به نقش بکشد اما این قلب های مردم است که برای همیشه این رشادت و پایمردی شما را نقل خواهند کرد و براستی که چیزی جز رضایت مخلوق که رضایت خالق را به همراه دارد با ارزش نخواهد بود.

مدافعان سلامت تنگستان در سالن ارشاد اهرم گرد هم آمدند و با تماشای تئاتر در این سالن که در راستای حمایت از هنرمندان تنگستانی بود با اهدا لوح تقدیر به جهت موفقیت در طرح غربالگری دیابت و فشارخون بالا تجلیل شدند و پس از آن در ضیافت شام شبکه بهداشت و درمان تنگستان شرکت کردند.


کلمات کلیدی:
مدافعان.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     ماه.زرافشون.رفیعی     تقدیر    

تاریخ بروز رسانی:   13 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >