فرماندار تنگستان :
بحث اشتغال باید تبدیل به یک گفتمان اجتماعی شود

2 خرداد 1401
فرماندار تنگستان : بحث اشتغال باید تبدیل به یک گفتمان اجتماعی شود زیرا ما در شهرستان تنگستان این ظرفیت را داریم که در حوزه های مختلف ایجاد اشتغال کنیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان احمد لطفی در سومین مجمع سلامت شهرستان تنگستان که با موضوع رفع بیکاری و اشتغالزایی برگزار شد بیان داشت: هر چه ما بحث اشتغال را در ابعاد وسیعتر و با نگاه باز تری بررسی کنیم میتوانیم امیدوار باشیم که در رفع موانع اشتغال و اشتغال پایدار بهتر عمل کنیم.

لطفی اظهار داشت : بحث اشتغال باید تبدیل به یک گفتمان اجتماعی شود زیرا ما در  شهرستان تنگستان این ظرفیت را داریم که در حوزه های مختلف ایجاد اشتغال کنیم و مثال بارز آن در حوزه دریا و ساحل است که متاسفانه تا به امروز نتوانستیم از ظرفیت بالای آن بهره ببریم، در صورتی که هزاران بستر اشتغال پایدار می توان در کنار آن ایجاد کرد.

فرماندار تنگستان اشاره ای به موانع ایجاد اشتغال و ایجاد فضای کار نیز داشت و تصریح کرد : در حوزه اشتغال این انتظار را داریم که دستگاه های اجرایی با مطالعه درستی که انجام میدهند موانع حوزه اشتغال را بررسی و طرح جامعی را ارائه دهند که بتوان در مجامع مختلف از آن دفاع و در جهت رفع بیکاری در شهرستان عملیاتی کرد.


کلمات کلیدی:
فرماندار.تنگستان     سومین.مجمع.سلامت.شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >