سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان :
با پیگیری‌های مستمر و انجام برنامه‌ریزی لازم مشکلات بخش درمان را در تنگستان رفع خواهیم کرد

4 امرداد 1400
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس ایرج زنده بودی گفت : خوشبختانه در بخش‌های بهداشتی مشکلات کمتری داریم اما عمده مشکلات در شهرستان تنگستان در حوزه درمان به ویژه بیمارستان امام حسین (ع) است که با برنامه‌ریزی‌های آنی، کوتاه و میان‌مدت و بلندمدت و با پیگیری‌های مستمر امیدواریم به اهداف تعیین‌شده درزمینهٔ ایجاد زیرساخت‌های مناسب و تأمین نیروی انسانی متخصص در زمان مقرر نائل شویم.

مهندس ایرج زنده بودی تصریح کرد: در حال حاضر نیاز به تغییرات آنی کوچک در زیرساخت‌های بیمارستانی مانند تجهیز کامل بیمارستان به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مناسب داریم، هر چند پیگیر تجهیز بیمارستان به دستگاه‌هایی مانند سی‌تی‌اسکن سونوگرافی و راه‌اندازی دستگاه اکسیژن ساز هستیم.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان اشاره‌ای هم به روند اجرای واکسیناسیون در شهرستان کرد و افزود: خوشبختانه تمامی مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در امر واکسیناسیون گروه‌های هدف فعال هستند و روند اجرای واکسیناسیون مسیر قابل قبولی را طی می‌کند.
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در حال حاضر با توجه به نارضایتی‌های پیش‌آمده برای مردم در موضوع نمونه‌گیری کرونا در مرکز شهید رجایی، در حال تهیه یک کانکس جهت نمونه‌گیری و استقرار یک پزشک مخصوص بیماران مشکوک به کرونا در مرکز شهید رجایی اهرم هستیم.
مهندس زنده بودی بیان داشت: نیاز است در بحث خیرین سلامت، مجمع خیرین سلامت شهرستان تنگستان فعال و با توجه به پتانسیلی که وجود دارد گام‌های مؤثری در بخش‌های بهداشت و درمان با کمک خیرین برداشته شود.
در مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان، فرماندار تنگستان، معاون عمرانی فرمانداری، مشاور رسانه‌ای رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حضور داشتند.

انتهای پیام/ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سرپرست.شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     مهندس.ایرج.زنده     بودی     درمان    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >