آزمایشگاه عدم اعتیاد در دلوار به بهره برداری رسید

21 آبان 1399
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت : با توجه به نیاز بخش دلوار به آزمایشگاه تشخیص عدم اعتیاد این آزمایشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت دلوار افتتاح گردید

مهندس عادل مقدس بیان داشت : در گذشته مردم برای انجام آزمایش سوء مصرف مواد  مخدر باید به بخش مرکزی مراجعه می کردند اما تجهیز این واحد آزمایشگاهی  موجب ایجاد سهولت و جلوگیری از مراجعه مردم بخش دلوار به بخش مرکزی شهرستان برای انجام آزمایش تشخیص عدم اعتیاد خواهد شد.

مهندس مقدس اظهار داشت : با تجهیز این آزمایشگاه تمامی موارد مربوط به آزمایش عدم اعتیاد برای زوجین ، صدور پروانه فعالیت صنوف و ... دراین واحد انجام خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اشاره ای هم به فعالیت های سایر آزمایشگاه های شهرستان داشت و افزود : در حال حاضر تمامی آزمایشات سطح یک ، در آزمایشگاه های شهرستان انجام می شود و هیچگونه مشکلی از این جهت در خدمت رسانی به مردم وجود ندارد.

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد : در سال های گذشته بنا بر نیاز های آزمایشگاهی ، دستگاه های مورد نیاز برای تجهیز آزمایشگاه های شهرستان خریداری شده و از نظر امکانات سخت افزاری و نرافزاری آزمایشگاه های شهرستان تجهیز می باشند.

گفتنی است در مراسم بهره برداری از آزمایشگاه تشخیص عدم اعتیاد در دلوار ، فرماندار تنگستان ، بخشدار بخش دلوار ، شهردار دلوار و رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان نیز حضور داشتند.


کلمات کلیدی:
آزمایشگاه.تشخیص.عدم.اعتیاد     شبکه.بهداشت.و.درمان.شهرستان.تنگستان     مهندس.عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >