انجام زایمان موفق در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر تنگستان

12 مهر 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت : مادر بارداری که با درد و مشکلات زایمانی به مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر مراجعه کرده بود به سلامت زایمان خود را انجام داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، مهندس عادل مقدس اظهار داشت : مادر باردار ساکن روستای بوالخیر از توابع بخش دلوار تنگستان که هفته 38 بارداری خود را در سن 25 سالگی سپری میکرد با احساس درد زایمان به مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر مراجعه می کند.

وی ادامه داد : مادر باردار که قادر به خروج از خودرو نبود بلافاصله توسط پزشک مرکز معاینه می شود که پزشک با تشخیص پارگی کیسه آب اقدام به انجام زایمان برای او می نماید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت : کادر بهداشتی درمانی مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر متشکل از دو ماما و یک بهیار به همکاری با پزشک مرکز پرداخته و زایمان در شرایط مطلوب و بدون آسیب به مادر و نوزاد صورت می گیرد.

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان خاطر نشان کرد : پس از انجام زایمان موفق و بررسی حال عمومی مادر و نوزاد ، هر دو با آمبولانس به بیمارستان اعزام می شوند.

دکتر روح الله صافی را در این زایمان موفق ، صدیقه حسین پور و زینب قاسمی به عنوان ماما و بهیار مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر حدیث پودری همراهی کردند.


کلمات کلیدی:
مهندس.عادل.مقدس     دکتر.روح.الله.صافی     زایمان     بوالخیر    

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >