کارشناسان بهداشت محیط با انجام 8 هزار بازدید در تنگستان نقش بسزایی را در پیشگیری از بیماری کرونا داشتند

6 مهر 1399
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریگ روز جهانی بهداشت محیط گفت : از ابتدای شیوع و همه گیری بیماری کرونا کارشناسان بهداشت محیط با افزایش نظارت ها و بازدید ها در راستای نظارت بر تهیه و توزیع مواد غذایی و رعایت پروتکل های بهداشتی ، در قالب هشت تیم نظارتی بیش از 8 هزار بازدید را در سطح شهرستان انجام دادند .

مهندس مقدس با اشاره به موج اول و دوم شیوع کرونا در شهرستان بیان داشت : با همکاری ، همدلی و همراهی همه ادارات ، سازمان ها ، و گروه های مردمی توانستیم در هر دو موج همه گیری کرونا مدیریت خوب و مطلوبی داشته باشیم تا کمترین آسیب به مردم وارد شود .

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت : در حال حاضر توانسته ایم با کنترل بیماری در یک سطح ثابت ، سیر ابتلا به بیماری را در شهرستان کنترل کنیم و امیدواریم این سیر حرکتی روند کاهشی را داشته باشد .

مهندس عادل مقدس تاکید کرد : آنچه ما را به سمت و سوی کاهش آمار مبتلایان به کرونا هدایت خواهد کرد تنها در ارائه آموزش های لازم و ترغیب و آگاهی بخشی مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود .

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد : مشارکت بخش خصوصی در بخش درمان در شهرستان تنگستان در سطح مطلوبی نیست و این موضوع به دلیل عدم وجود مطب های خصوصی پزشکان و نبود آزمایشگاه خصوصی در شهرستان می باشد که این موضوع همه بار مسئولیت رسیدگی به امور درمان مردم را بر دوش مراکز درمانی دولتی در شهرستان قرار داده است .   

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >