فرماندار تنگستان در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت گفت :
مدافعان سلامت با نثار جان خود وفاداری خود را به مردم اثبات کردند/تصاویر

6 مهر 1399
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان فرماندار تنگستان در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت در تنگستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت : امروز کادر بهداشتی و درمانی کشور در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند و همانند گذشته که در جبهه های جنگ حق علیه باطل از خود رشادت و از خودگشتگی نشان دادند امروز نیز این مهم را با نثار جان خود اثبات کرده اند .

عبدالحسن رفیعی پور اظهار داشت : به گواه کارشناسان موج سوم کرونا نسبت به مراحل قبلی همه گیری کرونا سخت تر خواهد بود لذا نیاز است با اطلاع رسانی مناسب و ترغیب مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی تلاش کنیم تا کمترین آسیب به سلامتی مردم وارد شود .

وی تصریح کرد : یکی از امکانات مهم مورد نیاز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم ، تجهیز این بیمارستان به دستگاه اکسیژن ساز است که خوشبختانه با همکاری استانداری و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به زودی در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم نصب و راه اندازی خواهد شد .

فرماندار تنگستان در پایان مراسم تجلیل از مدافعان سلامت تنگستان بیان داشت : مردم رشادت و پایمردی کادر بهداشت و درمان را در جهت تامین سلامت عمومی مردم فراموش نمی کنند و تاریخ از شما به نیکی یاد خواهد کرد .


کلمات کلیدی:
فرماندار.تنگستان     عبدالحسن.رفیعی.پور     تقدیر.از.مدافعان.سلامت     تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >