رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان در مراسم تجلیل از آزادگان گفت : آزادگان نماد واقعی مقاومت و پایمردی هستند

26 امرداد 1399
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان در مراسم تجلیل از آزادگان این شبکه گفت : آزادگان نماد واقعی مقاومت و پایمردی هستند و می توانند اسوه و الگو های مناسب و به حقی برای حال امروز جامعه باشند .

وی با گرامیداشت روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی بیان داشت : کارنامه سراسر افتخار این اسوه‌های استواری، الگویی جاودانه از جهاد و مقاومت است که حقانیت دفاع مقدس مردم ایران، عظمت اسلام و اقتدار ایران اسلامی را در برابر جهانیان به اثبات رسانده است  .

مهندس عادل مقدس اظهار داشت : آزادگان با جهاد و دفاع از ارزش‌های الهی، اسلامی و انقلابی ، سالیان طولانی، رنج ایام اسارت را به جان خریدند و استوار و سرافراز بر عهد خویش با پروردگار و با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و ملت شریف ایران ایستادند و پیروزمندانه به آغوش میهن پرافتخار خویش بازگشتند .  

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد : امروز مستکبران و استبداد با انواع تحریم ها می کوشد تا ملت ایران را به زانو در آورد ، اما بر ماست که راه و سیره آزادگان را پیش بگیریم و با مقاومت خویش ، خاری در چشمان دشمنان ایران عزیز باشیم .

 

انتهای پیام/ ن.ا 3010


کلمات کلیدی:
تجلیل.از.آزادگان     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     مهندس.عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   26 امرداد 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >