16 واحد بهداشتی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در تنگستان پلمب شد

25 تير 1399
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت : تلاش ها برای مهار بیماری کرونا ادامه دارد و در همین راستا 16 واحد عرضه مواد غذایی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در تنگستان پلمب شدند.

مهندس عادل مقدس بیان داشت : کارشناسان واحد بهداشت محیط این شبکه با حساسیت و با درک شرایط موجود بازدید های مستمر و سر زده ای را از صنوف مختلف داشته اند و در این بین 3850 بازدید از صنوف عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی صورت گرفته و متخلفان به مراجع زیربط ارجاع شده اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت : در بازدید های صورت گرفته 115 واحد صنفی متخلف شناخته شده و 1860 کیلوگرم انواع مواد غذایی از این صنوف کشف و معدوم شده است.

مهندس مقدس بیان داشت : در جهت اطمینان از سلامت مواد غذایی و ایجاد امنیت ازمصرف مواد غذایی برای مردم،70 مورد نمونه برداری از مواد غذایی و 603 مورد نمونه برداری از آب آشامیدنی در نقاط مختلف تنگستان انجام شده  که خوشبختانه مواردی از آلودگی مواد غذایی و آب آشامیدنی مشاهده نگردیده است .

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تاکید کرد : آنچه امروز به عنوان وظیفه بر دوش خود داریم را به بهترین نحو انجام خواهیم داد و با الویت قرار دادن سلامت مردم و با توجه به شرایط حساس موجود با تمامی کسانی که با رعایت نکردن پروتگل های بهداشتی سلامت مردم را به خطر می اندازند به صورت جد ، با استعانت از قانون برخورد خواهیم کرد.

مهندس عادل مقدس افزود : آنچه زنجیره انتقال بیماری کرونا را قطع خواهد کرد تنها و تنها همیت و همراهی همه مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود و در غیر اینصورت نتیجه ای که مقبول و رضایت بخش خواهد بود حاصل نمی شود  لذا از مردم شریف تنگستان استدعا داریم با رعایت پروتکل های بهداشتی در تامین سلامت برای همه کوشا و همکار و همیار بهداشت و درمان باشند.


کلمات کلیدی:
مهندس.عادل.مقدس     رئیس.شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     پلمب.صنوف.متخلف     بازدید.از.صنوف.عرضه.مواد.غذایی    

تاریخ بروز رسانی:   25 تير 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >