آزمایش "سطح ویتامین د "در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم انجام می شود

30 ارديبهشت 1398
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس عادل مقدس گفت : با انجام آزمایش "سطح ویتامین د" در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم این آزمایشگاه تنها مرکز آزمایشگاهی در سطح مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان خواهد بود که این آزمایش در آن انجام می شود .

وی ادامه داد : این آزمایش در کنار سایر آزمایشات ، به صورت روزانه انجام و هیچگونه  محدودیتی برای ویزیت مراجعه کنندگان نخواهد بود .

رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد : آزمایش سنجش سطح ویتامین د مانند دیگر آزمایشات با تعرفه دولتی صورت می گیرد .

مهندس مقدس افزود : به دلیل حساسیت این آزمایش مدت دریافت نتیجه آزمایش یک هفته می باشد که با ارسال پیامک به مراجعه کننده فرد از آماده بودن نتیجه آزمایش مطلع می گردد .

مهندس عادل مقدس بیان داشت : با توجه به دستگاه های به روز و پیشرفته ای که در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم موجود است تلاش داریم با افزایش موارد آزمایشاتی که تاکنون در شهرستان انجام نشده ، در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم گام برداریم .

مقام مسئول بهداشت و درمان درتنگستان با اشاره به  حضور پرسنلی با تجربه ، مجرب و بادانش علمی بالا در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم گفت : این امر موجب شده تا آزمایشاتی با کیفیت مطلوب در این آزمایشگاه انجام شود .

در حال حاضر تمام آزمایشات بیوشیمی ، هماتولوژی ، ایدز ، هپاتیت بی و سی ، آزمایش ذخیره آهن ، تیروئید ، آزمایشات دوران باردای و ... در این آزمایشگاه انجام می شود در ضمن آژمایشات سه ماهه اول بارداری در این مرکز رایگان می باشد .

 

انتهای پیام/ ن.ا 3010


کلمات کلیدی:
آزمایش     سطح.ویتامین.د     شبکه.بهداشت.درمان.تنگستان     مهندس.عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >