رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان :
ماما ها ستون اصلی بهد اشت باروری هستند

21 ارديبهشت 1398
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس عادل مقدس در حاشیه تقدیر از ماما های شهرستان تنگستان گفت : ماما ها ستون اصلی بهداشت باروری و ارائه دهنده محوری ترین خدمات به مادران در دوران بارداری به عنوان حامی اصلی سلامت خانواده هستند .

مهندس مقدس با اشاره به نقش ماما ها در باروری سالم افزود : در تمام طول دوره بارداری ماما ها با ارائه آموزش ،  بررسی مادران از لحاظ سلامتی خود و جنین و برگزاری دوره های آموزشی آمادگی برای زایمان ، مادران را جسمی و روحی روانی برای انجام یک زایمان سالم و طبیعی آماده می کنند .

وی ادامه داد : ماما جایگاه ارزشمندی دارد ، زیرا فرایند معجزه وار تولد نوزاد سالم از ابتدا تا انتها با همکاری و تلاش ماماها انجام می شود و امروزه میتوان گفت تولد نوزاد سالم ، مدیون تلاش ماما هاست .

رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان ماما را یکی از مهمترین اعضای تیم سلامت در مجموعه شبکه بهداشت و درمان خواند و بیان داشت : بی شک ارائه خدمات سلامت توسط ماما ها و تلاش آنان در ترویج زایمان طبیعی و تغذیه نوزادان با شیر مادرنقش بسزای در ارتقاء شاخص های سلامت در جامعه خواهد داشت .

رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان به همراه معاون بهداشتی و کارشناس مسئول سلامت خانواده ، جمعیت و مدارس شهرستان با حضور در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت این شهرستان در روز ماما ، از 19 مامای حاضر در این مراکز تقدیر کرد و این روز را به آنان تبریک گفت .

 

انتهای پیام/ ن.ا 3010


کلمات کلیدی:
روز.ماما     شبکه.بهداشت.بهداشت.درمان.تنگستان     مهندس.عادل.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   21 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۲۰

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >