سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان : شورای سلامت و امنیت غذایی فرصت مناسبی برای حل مشکلات بهداشتی هر شهرستان است

5 دی 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز گفت: شورای سلامت و امنیت غذایی فرصتی مناسب به منظور اتخاذ تصمیم مناسب و جمعی در جهت حل مشکلات بهداشتی شهرستان است.

مهندس عادل مقدس افزود: هر یک از اعضای کارگروه باید نسبت به مسائل و مشکلات شهرستان احساس مسئولیت کنند.
مهندس مقدس گفت: شورای سلامت و امنیت غذایی باید بتواند یک تصمیم اساسی و اجرایی برای حل مشکلات بهداشتی شهرستان اتخاذ و بابیان نظرات و دیدگاه‌های سازنده، تعامل و همکاری بین بخشی به ارتقای سطح سلامت شهرستان کمک نماید.
وی بیان داشت: یکی از معضلاتی که در کشور با آن مواجه هستیم، بحث پسماند شهری و معضل نبود دفع پسماند به روش‌های صحیح و ایمن می‌باشد که متأسفانه شهرستان ما نیز از این موضوع مستثنی نبوده و این موضوع از دغدغه‌های همیشگی مردم شهرستان تنگستان بوده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: ادامه روند دفع زباله به صورت غیراصولی، محیط‌زیست را به سمت مخاطرات جدی و جبران‌ناپذیر پیش برده است که نیاز است تصمیمات عملی در این مهم نیز در کمترین زمان اندیشیده شود.
مهندس مقدس از رهاسازی فاضلاب بوشهر در ورودی شهرستان از مسیر بخش دلوار به عنوان یکی از مشکلات مهم زیست‌محیطی شهرستان نام برد و افزود: با توجه به مخاطرات بهداشتی که دفع غیربهداشتی فاضلاب برای مردم ایجاد می‌کند، نیاز است مداخلات لازم در این رابطه صورت گیرد.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    شورای.سلامت     فرماندار     عبدالحسین.رفیعی‌پور     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.تنگستان    
تعداد بازدید:   ۴۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >